Tratec Solutions - Post

Tratec leverer pakkesorteringsanlegg med sortering opp til 3000 pakker i timen. Vi leverer komplette anlegg fra skissestadiet til ferdig installasjon.

Våre hovedområder

Tratec har siden tidlig 70-tallet levert post- og pakkesorteringsanlegg. Våre anlegg har en sorteringskapasitet opp til 3000 pakker i timen. Vi leverer komplette anlegg fra skissestadiet til ferdig installasjon. Vårt design team jobber tett med kunden for å tilpasse leveransen til deres behov og eventuelle bygningsmessige begrensninger.

I den senere tid har vi hatt pakkesorteringsanlegg til Narvik, Ålesund, Fauske, Molde, Bergen, Tromsø, Helgelandsterminalen med flere for Posten Norge. Tratec Solutions har en service avtale med flere av Posten sine anlegg samt DB Schenker Sandnes, i tillegg supportere vi Van Riet ved DB Schenker sitt anlegg i Oslo .

Postanlegg2

Pakkesorteringsanlegg

Leverandør av komplette pakkesorteringsanlegg.

Pakkesortering

Service og reservedeler

Installasjon, service, og reservedeler for pakkesorteringsanlegg.

Nøkkeltall

Tratec Solutions AS, etablert i 1948, er i dag med sine over 100 ansatte en ledende leverandør innen våre markedsområder.
0 +
Års erfaring
0 +
Prosjekter & ordre levert
0 +
Ansatte
0 +
Fornøyde kunder